Najnowsze ogłoszenia ..
więcej...


Wyjątkowe wydarzenie w rocznicę urodzin Hrabiego Maksymiliana Antoniego Jana Mielżyńskiego ® 2026
więcej...
Komunikat w sprawie braku umowy na odbiór wody i odprowadzanie ścieków
więcej...
Ogłoszenie: Przetarg pisemny na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki nr 546/11 wraz z prawem własności wzniesionego na niej budynku
więcej...
Informacja dotycząca odczytów wodomierzy dla odbiorców bez zawartej umowy.
więcej...
Informacja: Koniec ogólnodostępnych kontenerów przeznaczonych do składowania odpadów biodegradowalnych na działkach przy ul. Zielonej
więcej...

Aktualności

Porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu


Dyrektor Zakładu Doświadczalnego w Pawłowicach Jarosław Wawrzyniak podpisał porozumienie o kontynuacji współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu w zakresie działalności badawczej i edukacyjnej.
Wrocławską uczelnię reprezentowali przedstawiciele Wydziału Medycyny Weterynaryjnej: prodziekan ds. studenckich prof. dr hab. Bożena Króliczewska, prodziekan ds. relacji społeczno-gospodarczych prof. dr hab. Artur Niedźwiedź, kierownik Katedry Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich prof. dr hab. Wojciech Niżański oraz dr Grzegorz Dejneka.
W ramach współpracy Zakład Doświadczalny Pawłowice przyjmie studentów na staże kliniczne w tematyce zwierząt gospodarskich.

O zakładzie | Aktualności | Produkcja | Pałac w Pawłowicach | Praca | Kontakt | Zastrzeżenia prawne | Przetargi | Rodo | Komunikaty